Overzicht spelleiders

Door een Spelleider training op locatie of online te volgen kun je officieel spelleider Optimaal Digitaal worden. Je ontvangt hiervoor ook een certificaat. Er zijn al meer dan 300 gecertificeerde spelleiders! De mensen in de lijst op deze pagina hebben de Spelleider training gevolgd en kunnen jou begeleiden bij het spelen van het Optimaal Digitaal spel.

* NB. de deelnemers staan onder de organisatie vermeld waar zij werkzaam waren op moment van behalen van het certificaat.

Gecertificeerde spelleiders – Gemeenten

  • Gemeente Alkmaar

    • Martijn Dekker
  • Gemeente Almere

    • Menno Kroesen
  • Gemeente Alphen aan den Rijn

    • Anke Seegers
  • Spelleiders met certificaat
  • Gemeente Amsterdam

    • Nico Druif
    • Kiki den Blanken
    • Marloes Meerburg-Versteegen
  • Gemeente Assen

    • Lambertus Luik
  • Gemeente Berkelland

    • Carmen Goldewijk
  • Gemeente Bernheze

    • Annet Abrahamse
    • Willeke Gielis
  • Gemeente Best

    • Magda Klomp
  • Gemeente Beuningen

    • Anita Coster
  • Gemeente Capelle aan den IJssel

    • Laura van Winden
    • Marloe Broomans
  • Gemeente De Fryske Marren

    • Coby Meesters-Boonstra
  • Gemeente Den Haag

    • Halima Bennouho
  • Gemeente Deurne

    • Annemarie Evers
    • Marion Berkers – van der Heijden
    • Marjan Driessen
  • Gemeente Doetinchem

    • Dianne Vriezen
    • Linette Diesvelt
  • Gemeente Ede

    • Richard Michel
    • Sanne Bruijn
    • Nico Pot
  • Gemeente Eindhoven

    • Monique van der Heijden
    • Mieke van Schaik
    • Erik van der Heijden
  • Gemeente Geldrop Mierlo

    • Peter van der Zwan
    • Alex Been
  • Gemeente Gennep

    • Jossien Bouter
  • Gemeente Gooise Meren

    • Mieke Bos
  • Gemeente Gouda

    • Ruud Ravenhorst
  • Gemeente Groningen

    • Marieke Brouwer
    • Gemma Sweeren
  • Gemeente Haarlemmermeer

    • Hans Peters
    • Lydia Lucke
    • Inge Helsloot
    • Suzanne van der Palen
    • Romy Heimering
    • Maaike Abels
  • Gemeente Halderberge

    • Teuntje Stoopen
  • Gemeente Harderwijk

    • Micheline Tasseron
  • Gemeente Horst aan de Maas

    • Harmke Hulsman
  • Gemeente Huizen

    • Heleen van der Klink
    • Wilma Verwoerd
    • Stien Jonker
    • Koen Buikema
  • Gemeente Krimpenerwaard

    • Anita Dogterom
    • Marianne Klip
  • Gemeente Lansingerland

    • Sander Spierenburg
    • Jolijn
    • Ineke Biegstraaten
  • Gemeente Leeuwarden

    • Marco van der Laan
  • Gemeente Lingewaard

    • Judith Harmelink
    • Tess van der Klei
    • Ralph Besseling
    • Victoria Lamers
  • Gemeente Meijerstad

    • Anja van Aert
    • Mariepauline Hollman
  • Gemeente Nederweert

    • Suzanne Couters
  • Gemeente Nieuwegein

    • Loura Witte
  • Gemeente Ooststellingwerf

    • Hester van der Schaaf
    • Tine Rozema
  • Gemeente Oisterwijk

    • Jessica van Iersel
  • Gemeente Oldambt

    • Jansje Albers
  • Gemeente Overbetuwe

    • Klaartje van Lakwijk
  • Gemeente Reusel-De Mierden

    • Ilse van Gerven
  • Gemeente Rheden

    • Jorn de Jong
  • Gemeente Rotterdam

    • Rivka Bakkers-de Jonge
    • Jan Paffen
    • Yvon Koomen
    • Brenda van Breemen
  • Gemeente Sittard-Geleen

    • W.J.Y. Crombag
  • Gemeente Stichtse Vecht

    • Anne Klerkx
  • Gemeente Utrecht

    • René Olling
    • Jeroen du Chatinier
  • Gemeente Veldhoven

    • Irene van Riet
  • Gemeente Venray

    • Tamara Volleberg
  • Gemeente Vijfheerenlanden

    • Jannie van Houwelingen
    • Mike Hoeflaken
  • Gemeente Wageningen

    • Jolanda van Wijk
  • Gemeente Waddinxveen

    • Annemieke Gerdes
    • Carla van Delft
    • John Pape
    • Maud van Koeveringe
    • Sjon Speelman
    • Merel Vehmeijer
    • Charissa Strikwerda
    • Marjolein Smit
    • Arienne Bennemeer
    • Maike Girdhari
  • Gemeente Weert

    • Wendy Thomassen
  • Gemeente West-Betuwe

    • Jurjen Dieleman
    • Marca Graven
    • Marco van der Velden
    • Robert van den Berg
    • Tecla Siers
    • Angelique Meijnen
    • Annemieke Splithof
    • Melvin Meijer
    • Martijn Kelders
  • Gemeente Wijk bij Duurstede

    • Chantal van den Heiligenberg
  • Gemeente Winterswijk

    • Christel Wolterink
  • Gemeente Zeewolde

    • Carolien Nicolai
  • Gemeente Zuidplas

    • Monique Treffers
  • MijnGemeenteDichtbij (GR Boxtel en Sint-Michielsgestel)

    • Thelma Kanters
  • SED-WF (gemeenten Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland)

    • Lindy Waldeck
  • VNG Realisatie

    • José Koopmans
    • Denise Coenegracht
    • Peter Makkes
    • Joyce van der Klauw
    • Djulianti van de Ven

Gecertificeerde spelleiders Hoogheemraadschappen

  • Hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden

    • Roland Willemsen

Gecertificeerde spelleiders Provincies

  • Provincie Drenthe

    • Toke Keijer
  • Provincie Gelderland

    • Edwin Belder
  • Provincie Groningen

    • Agnes Delstra
    • Gerrie Koning
    • Jan Barkhof
  • Provincie Zuid Holland

    • Maartje Stevens

Gecertificeerde spelleiders Waterschappen

  • Waterschap Fryslân

    • Nico Kranenburg
  • Waterschap Hollandse Delta

    • Ybinh Le
  • Waterschap Noorderzijlvest

    • Arjen Roorda
  • Waterschap Peel en Maas

    • Yvonne Beijnsberger
  • Waterschap Vallei Veluwe

    • Coby Baars
  • Waterschap Zuiderzeeland

    • Ellen van der Knapp

Gecertificeerde spelleiders Rijksoverheid

  • Hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden

    • Geeske Meuleman (nu gemeente Leiden)
    • Stephan Antuma
    • Natasja Benders
    • Berend de Boer
    • Mike Sijbrands
  • Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB)

    • Romkje Dijkstra
  • Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)

    • Joost Broersen
  • Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)

    • Gerda Brinkman
    • Maike Klip
  • ICTU

    • Ilse Vegter
    • Wietske Eijsackers
    • Mariëlle de Groot
  • I-Interim Rijk (BZK)

    • Marieke de Sonnaville
  • Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND)

    • Natascha van Gentevoort
    • Robert van Doesburg
  • Kamer van Koophandel (KvK)

    • Paulien Dirkzwager
    • Marcel van Doren
  • Logius

    • Astrid Schippers
    • Jesse Le Gras
    • Frank van Es
  • Ministerie van Algemene Zaken

    • Seger de Laaf
  • Ministerie van Binnenlandse Zaken- en Koninkrijksrelaties (BZK)

    • Raph Rooij
    • José Dominguez
    • Pieter Teekens
    • Wouter Welling
  • Ministerie van Financiën

    • Rens Schipper
  • Ministerie van Justitie en Veiligheid (J&V)

    • Marjon Joosen
    • Linda Smal
    • Sabine Fransen
    • Monique Hopman
  • P-Direkt (Min. BZK)

    • Ella Wijnants
    • Quérine Blokpoel
    • Shirley de Bock
  • Rijksdienst voor Identiteitsgegevens (RvIG)

    • Annette Vorwerk
    • Rutger van den Elsen
  • Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)

    • Patrick Krul
    • Marinka Hogers
    • Gerard Blomsma
  • Rijksdienst voor Wegverkeer (RDW)

    • Edith Kaldijk
    • Manon Vrieling
  • Sociale Verzekeringsbank (SVB)

    • Miriam Soldaat
    • Serap Cokgezer
  • UWV

    • Herman Eberstadt van der Velden
    • Bianca
    • Tom Balm
    • Manon de Graaff
    • Erwin
    • Diewerke Ponsen
    • Leontine van Rossum
    • Gertjan de Ruiter
    • Maxime Schulpen
    • Rozanne
    • Elaha
    • Noor Kuijpers
    • Benjad Kashefi
    • Rozanne Verhoeven
    • Pieter Koevoet

Gecertificeerde spelleiders Overheid overige

  • Admiraal De Ruyter Ziekenhuis (ADRZ)

    • Lieke Scheepers
  • Hogeschool van Amsterdam

    • Fransiska Groenland
  • Nederlandse Spoorwegen (NS)

    • Marnix Bras
  • NHG

    • J. van Beijnen
  • Nuffic

    • Hanneke Clement
  • Stichting Bibliotheek Rotterdam

    • Elaina Koetsier
  • TNO

    • Kim Kranenborg
    • Rosie Paulissen
    • Annemieke San Giorgi
    • Mona Zimmerman
  • Aantal deelnemers van de training met certificaat in handen
  • Universiteit van Wageningen (WUR)

    • Inge Buitink
    • Adrielle Bloemendaal
  • Wigo4it

    • Noor Gemtsma
    • Jo-An Dolleman

Gecertificeerde spelleiders Overige organisaties

  • 200OK

    • Jules Ernst
  • Administratiekantoor Telleman

    • Natalie Welleman
  • Boardroom Rebels

    • Remco van der Veen
    • Chris Boven
  • Care Internet Services

    • René Janssen
  • EEND

    • Merel Raven
    • Robert Jan Verkade
    • Marije Schaake
  • ESRI

    • Richard Vermeeren
  • E-userskills

    • Jeroen Mulder
  • Freelance

    • Anna Heister
    • Ron Beenen
    • Lisette Blankenstijn
    • Edo Plantinga
  • UX Freelance Researcher & Strategist

    • Emma Mulder
  • Fick-it

    • Evelien Fick
  • Haas Ontwerp

    • Tamara de Haas
  • Intercity

    • Anne-Frank Dekker
  • JAWEL, interaction design

    • Jan-Willem van Veelen
  • Keen Public/ Keen Design

    • Jeroen Havinga
    • Rik Vegt
    • Django Blok
    • René Scheffer
    • Iwan Cuijpers
  • Möbius

    • Wannes Beets
    • Niek Blokland
    • Vincent Broeckaert
    • Niels van Gunst
    • Laura van Hee
    • Marjolein Hendriks
    • Marco van Marle
    • Wietse Meerholz
  • Quarant

    • Adrie van Bohemen
    • Herman Hogendoorn
    • Jos Poels
    • Annemieke Claassen
    • Bart Kuiper
    • Klaas Bolte
    • Imke Lenkens
    • Mats Zuidam
    • Job Coenen
    • Vincent van Neerven
    • René Wanders
  • Morgens

    • Elske Sommeling
    • Peter-August Keur
  • MILVUM, digital transformation

    • Rob Hulst
  • Next Level

    • Ellen Buwalda
  • Ontwerpwerk

    • Ruben van Weerdhuizen
  • SIMGroep

    • Ben Bemelmans
    • Myrthe Dongelmans
  • Stichting Accessibility

    • Ellen van Datum
    • Sanne Eendebak
    • Ad Uyterwaal
  • RNW

    • Joe Jansen
  • The Future Group

    • Marnix Bras
  • VHN-Office

    • Marina de Horn
  • Vizi

    • Jeroen Visser

Gecertificeerde spelleiders Internationaal

  • AD HOC LLL, USA

    • Alexis James
  • Civil service Northern Ireland

    • Anna Maria Mc Minney
  • City of Oslo, Norway

    • Maren Volsdal Skirbekk
    • Heidi Nicolaysen
    • Andreas Kallstad
    • Vilde Ersdal
    • Jonas Knarvik
    • Astrid E. Bang
    • Tone Dalen
  • EFSA (EU), Italy

    • Matteo Mercati
  • Her majesty’s passport office, UK

    • Niki Aquirre
  • Ministry for Digitalisation Luxembourg

    • Martine Kerschen
    • Steve Glangé
  • Ministry of environmental protection and regional development, Letland

    • Gatis Ozols
  • Latvian School of Public Administration, Letland

    • Agita Kalvina
  • Revenue Commissioners Ireland

    • Ian Slattery

Word ook spelleider!

In een Spelleidertraining maak je als deelnemer kennis met het spel en leer je ondertussen de do’s en don’ts in de rol van spelleider. We gaan vol overgave twee uur aan de slag met het spel.

Contact